Panel çitler ve Profiller sıcak daldırma galvaniz tel üzeri polyester bazlı JOUTUN-ES Fırın Boya kaplamadır.Kelepçe ve kapaklar UV dayanımlı,solmaz ve krılmaz plastik,cıvara, ve somunlar paslanmazdan mamüldür. Toprak zemin uygulamalarında profiller uzun verilmekte,beton zemin uygulamalrında profil ankraj plakası ve dübelleri ile beraber verilmektedir.

 

Panel Çit her türlü mimari tasarıma kolaylıkla uygulanabilen en uygun çit sistemidir.Sağlamlığı,estetik görünüşü her türlü zemine kolaylıkla uygulanabilmesi ve bakım gerektirmesi Panel Çit uygulamasının başlıca nedenlerindendir.

 

Konut,site,alışveriş merkezi,okul ve benzeri yapılarda estetik ve sağlamlığının yanı sıra güvenlik istenen birçok projede en uygun çözüm olmaktadır.

 

Üretiminde kullanılan teknoloji malzemeler uzun yılar bakım ve onarım masrafı gerektirmemesi zengin renk ve model çeşidi sayesinde yapılarınız Panel Çit satesinde daha çağdaş bir görünümle korunacaktır.

 

 • Franşlı Profil Direk• Çelik Dübel• Plastik Bağ.
Aparatı ve Kap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panel Yüksekliği 80 100 120 150 170 200
V Büküm Sayısı 2 2 2 3 3 4
Profil Yükseklikleri 80 100 120 150 170 200
Tel Kalınlığı 4.5 mm/5.00 mm
Göz Aralığı 5x15 cm/5x20 cm
Koruyucu Kaplama Sıcak Dakdırma Galvaniz
Polyester Kaplama Min.100

 

 

Kutu Profil Direk Panel Çit


Kutu Profil direkli panel çit galvaniz üzeri 100 mikron elektrostatik fırın boya kaplıdır. Atrıca Plascoat elektrostatik fırın boya ile üretim yapılabilmektedir.Standart rengi Ral 6005 yeşil olmakla beraber ,tüm Ral renklerde üretilebilmektedir.Profil direk bağlantı aparatları Sarmal Tip UV korumalı polyemitten üretilmektedir.

Boru Direk Panel Çit

Boru Direkli Panel Çit galvaniz üzeri 100 mikron elektorstatik fırın boya kaplıdır.Ayrıca Plascoat elektrostatik fırın boya ile üreim yapılabilmektedir.Standart rengi Ral 6005 yeşil olmakla beraber,tüm Ral renklerde üretilebilmektedir.Bom direk bağlantı aparatları metaldir.